Úvodní zpráva MČRDMŽ 2023

V harrachovském hotelu Fit Fun je již vše připraveno k zahájení Mistrovství České republiky družstev mladších žáků. Řádně je přihlášeno 28 šestičlenných družstev, která se začínají do Harrachova sjíždět a 12 hráčů do Open turnaje. Na místě už jsou i všichni rozhodčí v čele s hlavním arbitrem Jaroslavem Šmídem. Většina účastníků včetně početného doprovodu má zajištěno ubytování přímo v hotelu Fit Fun, část v nedalekém Parkhotelu. Slavnostní zahájení akce je 15:30, k 1. kolu hráči zasednou v 16:00.

MČR družstev mladších žáků v rapidu je první ze čtyř letošních velkých šachových akcí, které se budou v Harrachově konat, na podzim je zde naplánováno MČR mládeže v rapidu, MČR juniorů v rapidu a Mistrovství Čech mládeže v praktickém šachu. Z Harrachova se stává místo šachu zaslíbené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *